לקוחות משתפות/ מנהיגות נשית

במסגרת עבודתי, אני פוגשת נשים מרתקות ועוצמתיות, בעלות ידע מקצועי עשיר וניסיון חיים מלא בהשראה.

 כל אחת מהן מייצגת את המנהיגות הנשית החדשה, מנהיגות אשר מובילה את העולם כולו למקום טוב יותר.

את רונית ליוויתי בתהליך עיבוד תוכן לאתר, פגשתי אישה עם סיפור חיים עוצמתי, אישה שמצליחה להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי. רונית, בעוצמתה הייחודית מנהיגה אנשים לחיים של בחירה בעצמם תוך חיבור אל עוצמתם הפנימית. היא עצמה הגיעה מתפקידי ניהול בכירים בעולמות ההייטק ומאחורי ההצלחה שלה, סיפור חיים מרגש עד דמעות.
"אני מאמינה שהכל אפשרי. העולם קיים עבורינו ונולדנו על מנת להצליח לחיות בהגשמה ואושר."

רונית בירנצוייג

אימון אישי/עסקי

רונית משתפת
רונית משתפת
קרא עוד
"יעלי היקרה, רציתי לומר לך תודה מקרב לב, על כתיבת התוכן לאתר שלי. הבנת אותי למן הרגע הראשון, התרגשת ממני, העמקת בחומר על מנת לכתוב את המדוייק עבורי באתר. ניסחת במילים, גם את מה שלי היה קשה לנסח לעיתים רק מכך שהעמקת להכיר אותי דרך הכתוב ודרך השיחות. אז תודה על המסירות, המקצועיות, המילים החמות, האמונה במסרים שלי, ההעצמה הנשית ותודה עלייך. אוהבת ומעריכה, רונית"

את אבישג, זמרת ויוצרת, ליוויתי בתהליך כתיבה ועיבוד מחזה מוזיקלי שיצרה. עבורי היה זה תהליך מרגש ומרתק עם אישה הצועדת בשבילי חייה מחלום אל חלום, לא מתפשרת ומפיצה הלאה את המסר החשוב של הליכה אחרי הלב.

"את השירים שלי אני כותבת מתוך המסע האישי של חיי, מתוך  הגדילה שעשיתי ונקודת מבטי. כל התובנות מצטרפות יחד למילים ומוזיקה."

אבישג זיו

זמרת יוצרת

אבישג משתפת
אבישג משתפת
קרא עוד
עברתי עם יעלי תהליך של כתיבה מחזה מוזיקלי. התהליך היה מרגש ומדוייק, הרגשתי שיעלי פשוט מתחברת אליי ודרכה יוצאות המילים המדוייקות שמעבירות את המסר שהיה לי חשוב במחזה. יעלי מקצועית, קשובה ויכולתי להרגיש את החיבור שלה אל עולמי הפנימי. המון תודה יעלי בזכותך ועזרתך יש לי מחזה שאני מאוד גאה בו.

החוויה של לעבוד עם ספיר על הרצאה על סיפור חייה תשאר חקוקה בליבי לתמיד.

ספיר בחרה לספר את סיפורה, כאישה שהתבגרה על כיסא גלגלים ומצאה את עצמה מתמודדת עם אתגר יותר גדול – תגובות החברה כסיפור אשר כל אדם המתמודד עם קושי יכול להתחבר אליו ולקבל תובנות.

היא מרצה מול קהלים מגוונים ומעבירה מסר חשוב לכל אדם:

"תמיד כדאי לבחור להיות נאמן לעצמך, לא משנה מהם האתגרים בדרך."

עו"ד ספיר כהן

עורכת דין ומרצה

ספיר משתפת
ספיר משתפת
קרא עוד
אל יעל הגעתי ממש בטעות, נתקלתי באתר שלה בגוגל כשחיפשתי מישהי שתראה את הסיפור שלי ממקום של כוח ולא ממקום של מסכנות או קושי. כשאת חיה עם כיסא גלגלים ונלחמת לא לתת לו לעצור אותך, את רוצה להעביר את המסר הזה ולא מסרים של קושי ומסכנות. יעל מיד הבינה את זה ובתהליך שהיה מותאם לי אישית והיה מדוייק לי ברמות שלא האמנתי שיהיה לי - יצרנו הרצאה שנותנת כוח לאנשים ולא על חשבון הקושי שלי אלא מתוך ההתמודדות והיכולות שלי. אני מקבלת תגובות מדהימות על ההרצאה והטובה מכולן היא שההרצאה פשוט משקפת אותי ואת האישיות שלי ומה צריך יותר מזה כשיוצרים הרצאה על סיפור אישי?
מספרים על הרצאתה של ספיר
מספרים על הרצאתה של ספיר
קרא עוד
ספיר הגיעה להרצאה אצלנו באגף והצליחה לגעת בכולנו. מעבר להיותה אישה צעירה ומרשימה, התמודדותה עם היותה בעלת מוגבלות היא ראויה לציון. בסיפור חייה שזורות נקודות שכל אחת ואחד מאיתנו יכולים להזדהות. אך בעיקר ספיר הזכירה לנו כמה חשוב להקיף עצמנו באנשים שיעודדו ויתמכו בנו במהלך הדרך שלנו. ממליצה בחום להזמין אותה להרצאה! דברת דיטוקובסקי

תקווה ואני צועדות יחד שנים רבות, תקווה היא אמנית, היכולת שלה להוציא עוצמה בתמונות ולהתחבר לאמת פנימית ועומק של המצולמת היא נדירה. דרך צילום נשים ובניית אתרים היא מתחברת לעוצמות הפנימיות שלהן, לעומק הפנימי, לאישיות הרבגונית, ליכולת שלהן להיות מנהיגות עוצמתיות ופייטריות לצד רכות ועדינות. 

"בכל מפגש איתי יכולה האישה להוריד את המסיכות וההגנות שלה לרגע, להתמסר לתהליך ולתת לאמת הפנימית שלה, לעוצמה וליופי לצאת החוצה."

תקווה מהבד

צילום ובניית אתרי תדמית

תקווה משתפת על קורס "עולות לבמה"  בו השתתפה
תקווה משתפת על קורס "עולות לבמה" בו השתתפה
קרא עוד
הסכר נפרץ והמילים התחילו לצאת מהלב הסיפור התחיל להכתב יעלי היא השראה. זה לא קורס רגיל, זה מתאים למי שרוצה לעבור תהליך רגשי, עמוק לגעת בחדרי הלב העמוקים להתחבר לחזון שלה, לעצמה למה היא רוצה לתת לעולם. תודה יעלי

גילה הרשימה אותי באהבה הגדולה למקצוע שבחרה, בכנות שלה וברגישות והעוצמה שהיא משדרת. 

מאחורי המרכז מרכז להעצמה נשית אותו הקימה, מסתתר סיפור מרגש ומעצים. גילה הלכה אחרי חלומה, בעקבות מותה של אמה.

היא החליטה לתרום לעולם ולממש חזון של סיוע לנערות ונשים

החלה ללמוד באקדמיה פסיכולוגיה ופסיכותרפיה  ולטפל בנשים ונערות, כיום היא פועלת להרחבת המרכז על מנת שיהפוך למקום שנותן מענה מקיף לכל צרכי הנשים במחיר מסובסד אשר ינגיש להן שרותים משפטיים, כלכליים, העצמה  תרבות ופנאי.

" סופות חזקות גורמות לעצים להכות שורשים עמוקים יותר"

גילה חכמון

מנהלת מרכז לטיפול רגשי פסיכולוגי

גילה מספרת על קורס 'עולות לבמה'
גילה מספרת על קורס 'עולות לבמה'
קרא עוד
את יעלי הכרתי כמומחית בתחומה ועברתי איתה תוכנית מעניינת ומאד פרקטית, אשר העניקה לי המון כלים מעשיים ויעילים לבניית ההרצאה שלי, הרצאה איתה התחלתי לרוץ בערבי זום. ההרצאותמעניקות כוח עצום להמון נשים. יעל מקצועית, נעימה ונותנת לך תחושה שאת בידיים הכי טובות בעולם. ממליצה בחום!

אחד הפקוייקטים המרתקים עליהם כתבתי, הוא כנס הכנה ללידה של מירב טאייב וייסמן.

 אחרי שנים רבות של ליווי לידות ועבודה עם נשים בתהליך הבאת חיים חדשים אל העולם, יוזמת מירב כנס ייחודי בישראל, שכולו חיבור אל כוחות נשיים קדומים. חיבור אל הרחם.

חווית הלידה, הבאת חיים חדשים אל העולם היא חוויה משנת חיים, השפעתה ניכרת לאורך כל החיים שאחריה. 

 החזון של מירב הוא שכל אישה אותה היא פוגשת תצפה ללידה בשמחה ותצליח ללדת בביטחון, רוגע  וידיעה כי יש בתוכה את היכולות ללדת בקלות.

" לצפות ללידה בהתרגשות חיובית, להכיר את גופך, לבטוח בו, להתחבר אל כוחות קדומים ולהביא את תינוקך אל העולם ברכות, נוחות, ביטחון ואושר. " 

מירב טאייב וייסמן

ללדת ברננה

מירב משתפת בתהליך כתיבת התוכן
מירב משתפת בתהליך כתיבת התוכן
קרא עוד
עם יעלי התחלתי לעבוד אחרי המלצות רבות שקיבלתי בנוגע לכתיבת התוכן שלה. היה לי חלום בראש מתוכנן ומדוייק היטב אך לא היה ברור לי כיצד אני מעבירה אותו לדף. לשמחתי מצאתי את יעלי שהייתה מדוייקת עבורי ויותר מזה דהתוכן שלי היה קרוב לליבה וריגש אותה עד כדי שנשאבה לזה ממש. מעבר להעברת התכנים בצורה הכי טובה יעלי היתה רגישה מאוד ומכילה, דבר שגרם להתאהב בה ישר ואפילו גרם לי לחשוב שאנו מכירות שנים. חייבת לומר שנהניתי מכל רגע

את שירי אני מכירה כמעט שני עשורים. היא אישה אשר תמיד ידעה לאזן בין הבית לבין העסק שלה ולהקשיב לעצמה.

מאז ומעולם היא בחרה ללכת אחרי החלומות שלה. מאז מעולם היא בחרה לעבוד במה שמרגש וממלא אותה. כיום, את הערך של לחיות בהגשמה ואושר היא מעבירה הלאה לעולם.

כמאמנת היא מנחה את לקוחותיה ללכת אחרי התשוקות  שלהם.
לעזור לאנשים להתמודד עם חסמים שמגבילים אותם ומקרקעים אותם למקום.      

" אני מאמינה שחיבור להקשבה העצמית שלך ידייק לך את הבחירה בעצמך " 

שירי ברק מורדו

מאמנת אישית להקשבה עצמית ומאסטר ב NLP

שירי משתפת
שירי משתפת
קרא עוד
הכתיבה של יעלי רהוטה, קלילה וזורמת והופכת את הקריאה למרתקת ומעוררת מחשבה והשראה. השתתפתי בכמה הרצאות שיעלי העבירה, שהיו מעניינות ובעלות ערך רב עבורי הן כאדם והן כבעלת עסק עצמאי.

כשצללתי אל סיפורה של עדי, פגשתי באישה מלאת קסם עם אש בעיניים וחלום שהפכה למציאות.

היא עזבה קריירה מצליחה לטובת הקול הפנימי שקרא לשינוי ויצאה לדרך חדשה ומרגשת. 

עדי משתפת:

"החיוך, המילה הטובה, הפידבקים והידיעה שאני גורמת לנשים להתאהב בעצמן –  הם העדות לכך שאני נמצאת במקום הנכון ובזמן הנכון.

כיום, סדר היום שלי מגוון, מלא ביצירתיות, תחושת הגשמה, אושר והנאה והכי חשוב, ממלא בתחושת אושר וסיפוק אדירה."

"להיות הגרסא הטובה ביותר של עצמך,
ולבטא את עצמך ביצירתיות ותשוקה

עדי ריבק שוהם

סטיילינג

עדי משתפת על  תהליך יצירת תוכן לאתר האינטרנט שלה
עדי משתפת על תהליך יצירת תוכן לאתר האינטרנט שלה
קרא עוד
אני רוצה להודות לך על כתיבה שיווקית מופלאה באתר שלי, על הידע, המקצועיות והכתיבה הקולחת, זו שגרמה לי לרצות להזמין את הסטייליסטית שהיא כתבה עליה באתר שלי. יעלי, את נכס. כל מי שלא סגורה על מה לכתוב, איך ואיפה, יעלי היא הכתובת.

זוהר קפל, מתמחה בעבודה עם א.נשים בוגרים ובני נוער שמתמודדים עם חרדות או פוסט טראומה,
קושי ביחסים החברתיים או המשפחתיים,
וחיים בתחושה של תקיעות וחוסר מרוצות והתקדמות בחיים.היא מסייעת להם לחולל  שינוי, לחיות מתוך שלווה, שמחה, בטחון ואיזון.

בעלת ניסיון של שנים רבות ומאות מתאמנים המדווחים לאורך שנים על שיפור ושינוי מהותי באיכות חייהם.
את זוהר אירחתי בפרוייקט "פאנל נשים מעוררות השראה" שעסק בנושא בחירה.

"לקום בבוקר עם שמחה בלב, עם אמונה בדרך, עם יכולת התמדה ברעיון ובעשייה – שינוי קטן להצלחה גדולה

זוהר קפל

אימון אינטגרטיבי בשילוב עם NLP

זוהר משתפת
זוהר משתפת
קרא עוד
יעלי מקסימה, האנרגיה שלך סוחפת . את מביאה ידע וניסיון של שנים בפשטות, בבהירות, במקצועיות ובאוטנטיות. השתתפתי בפאנל הנשי בהנחייתה המעולה והשתתפותה של יעלי. השיתופים הכנים של המשתתפות וההשראה שאת מביאה לשינוי וצמיחה בתקופת הקורונה השאירו אותי עם חומר למחשבה.

את עירית  אירחתי בפרוייקט "פאנל נשים מעוררות השראה" אשר עסק בנושא בחירה.

עירית, בעלת העסק "מגדלאור"  היא מרצה, מנחת סדנאות, יועצת ארגונית ומלווה אנשים באופן פרטני.

מתוך סיפור חייה האישי, היא מלווה אנשים ליציאה ממשברים בחיים.

החיבור שלי לעירית, נבע מההשראה הרבה שהיא מביאה איתה, מכוחות הנפש והשמחה שהיא מביאה ומיכולתה להתגבר על אבדן ושכול ולבחור בחיים של שמחה.

עירית משתפת:

"צמתי שינוי בחיים מגיעים לעתים מתוך בחירה ולעתים פשוט נוחתים עלינו. היכולת להתמודד איתם טמונה מצד אחד בהכרה במרחב האפשרויות העומד לפנינו ומצד שני ביכולת לעצור, להתבונן, לראות את היש שלנו ולהסכים לשחרר כדי שנוכל לבנות משהו חדש."

""אני מאמינה שלדרך שעברנו בחיים יש משמעות גדולה והשפעה על מי אנחנו ואיך נתנהל בעולם.
אני מאמינה באנשים ובכוחם לייצר לעצמם מציאות מיטיבה ובריאה

עירית מוזס

מורת דרך לצמיחה אישית ועסקית

עירית משתפת
עירית משתפת
קרא עוד
יעלי, את מראיינת ברגש, בנעימות ובכשרון רב גם בנושאים שהם כואבים וקשים. תודה על ערב מלא רגש ותקווה ותודה לשלושת הנשים הנהדרות ומלאות ההשראה שראיינת!
× ליצירת קשר בווטסאפ